Wycieczka klas czwartych do IQlandii w Libercu (galeria)

20 marca klasy 4 udały się na wycieczkę do Liberca aby zwiedzić i poeksperymentować w IQlandii. To największy i najnowocześniejszy w Czechach kompleks rozrywkowy, gdzie starsi i młodsi znajdą dla siebie zajęcie na kilka godzin. Jest tam dział poświęcony budowie ciała ludzkiego. Jak widzi oko ? Dlaczego słyszymy? Jak wygląda nasz krwiobieg ?  Ile mamy kości ?– na te i wiele innych pytań czwartoklasiści znaleźli odpowiedź właśnie w centrum. Tu również przetestowali swoje zmysły. Symulator trzęsienia ziemi oraz burzy na długo pozostanie w pamięci. Uczniowie zobaczyli jak człowiek funkcjonuje w przestrzeni kosmicznej, przeszli również szkolenia w żyroskopie dla astronautów. A to tylko część z kilkuset eksponatów i atrakcji. To była niezapomniana wycieczka!