Spotkanie autorskie z Panią Ewą Kołodziejczyk (galeria)

W naszej szkole w dniach od 29 lutego do 15 marca br. odbywa się wyjątkowe wydarzenie - projekt edukacyjny "TYDZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO KLAS I-III". Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie kultury języka polskiego oraz rozbudzanie miłości do czytania wśród najmłodszych uczniów. Jednym z wspaniałych spotkań, które miało miejsce w ramach tego projektu, było wyjątkowe spotkanie z autorką i ilustratorką książek dla dzieci, Ewą Kołodziejczyk. Spotkanie zorganizowane przez Panią Martą Kelati odbyło się w czwartek, 29 lutego . Program tego wydarzenia został stworzony na podstawie jednej z najnowszych książek Pani Kołodziejczyk, zatytułowanej "Jaszczurka Cziczi. Magiczna podróż w czasie". Spotkanie z autorką stanowiło niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w świat wyobraźni i magicznych przygód, jakie oferuje literatura dla najmłodszych. Historia "Jaszczurki Cziczi" poruszała serca uczniów, a obecność autorki pozwoliła na bliższe poznanie tajników procesu twórczego i inspiracji do pisania oraz ilustrowania książek. Dzięki wyjątkowemu spotkaniu z Ewą Kołodziejczyk dzieci miały okazję wniknąć w magiczny świat literatury, odkrywając nowe horyzonty wyobraźni oraz kreatywności. To wydarzenie stanowiło także doskonały początek naszego projektu edukacyjnego, który z pewnością wzbudzi w uczniach zainteresowanie i pasję do odkrywania bogactwa języka ojczystego.