Dzień Bezpiecznego Internetu

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w klasach podstawowych 1-3 okazały się niezwykle udane i pouczające. Przygotowane przez uczniów z klasy 2d, pod kierunkiem wychowawczyni pani Niny Rothkegel, przedstawienie było wyjątkowo kreatywne i wzbudziło duże zainteresowanie wśród pozostałych uczniów. Wiersz autorstwa ucznia klasy 2d - Felicjana Bogdanowicza, podkreślił ważkość poruszanego zagadnienia. Dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w różnorodnych scenkach i dialogach, które ukazywały, jak dbać o bezpieczeństwo w internecie. Ponadto, ogłoszony konkurs na grę planszową oraz plakat przyciągnął uwagę wielu uczniów, którzy z zapałem angażowali się w tworzenie swoich projektów. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom kreatywności oraz wiedzy na temat zagrożeń internetowych. Dzieci miały okazję dzielić się swoimi pomysłami na temat bezpiecznego korzystania z internetu oraz uczyć się od siebie nawzajem. Całe wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do promowania świadomego i odpowiedzialnego zachowania w cyberprzestrzeni już od najmłodszych lat.

Laureaci Gry planszowej:
1.Milena Marek (kl. 3c)
2.Aleksander Piechowski (kl. 2d)

Laureaci plakatów:
1.Lena Grabowska (kl. 2d)
2.Alicja Mielnik (kl. 3c)
3.Mikołaj Worbst (kl. 2d)
Wyróżnienie:
Szymon Krynda (kl. 3c)