Finał Szlachetnej Paczki

W piątek 15 grudnia w naszej szkole trwało wielkie pakowanie prezentów. Dary zostały przewiezione do oddziału Szlachetnej Paczki w Plazie Zgorzelec i przekazane dla wybranej przez nas osoby potrzebującej wsparcia.  Bardzo dziękujemy  wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, których pomoc w postaci przekazanych na ten cel darów rzeczowych i pieniężnych wywoła uśmiech i radość w oczach obdarowanej Osoby! Szczególne podziekowania za zaangażowanie  należą się Wolontariuszom, którzy pomogli w pakowaniu i przygotowaniu do transportu ponad 20 paczek.Dziekujemy , że byliście z nami sercem i dobrym słowem! Koordynatorzy szkolnej akcji Szlachetna Paczka; nauczyciele  Anna Górniak, Paulina Leroch - Plecińska i Marcin Filozof.