Wizyta w Qrce Wodnej

Uczniowie klasy 3A i 3C spędzili środę w największej sali zabaw w okolicy. Dmuchańce, tor wyścigowy, strefa gier, zjeżdżalnie wodne, to niektóre z atrakcji, jakie zapewniły dzieciom maksimum rozrywki oraz świetnej zabawy. Czas spędzony w Qrce Wodnej pozwolił dzieciom się zrelaksować i rozładować energię. Podczas zabaw dzieci rozwijały swoje umiejętności motoryczne, uczyły się utrzymania równowagi, co nie zawsze było proste. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane gry i zabawy ruchowe. Oczywiście nie obyło się bez wspaniałego poczęstunku, pysznej lemoniady i frytek.

Wioletta Zdanowicz

Beata Burdzy