UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM XVI RODZINNNEGO - DEKANALNEGO I POWIATOWEGO - KONKURSU WIELKANOCNEGO

W Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu, 12 kwietnia 2018 r., odbyła się Uroczystość wręczenia nagród laureatom XVI Rodzinnego - Dekanalnego i Powiatowego - Konkursu Wielkanocnego.
Do naszej szkoły przybyli laureaci Konkursu Wielkanocnego, dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych Powiatu Zgorzeleckiego. Towarzyszyli im nauczyciele i rodzice. Było nam bardzo miło gościć zwycięzców Konkursu i wręczyć im nagrody i wyróżnienia. Autorom najlepszych prac jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy!
Swoją obecnością na Uroczystości zaszczycili nas również: Pan Rafał Gronicz - Burmistrz Miasta Zgorzelec, Ksiądz Kanonik Maciej Wesołowski – Dziekan Dekanatu Zgorzelec, Ksiądz Kanonik Marian Oleksy – Wicedziekan, Proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Zgorzelcu, Pan Mariusz Wieczorek – Wicestarosta, Pani Jolanta Mały – Skarbnik Powiatu Zgorzeleckiego.
Cieszymy się, że podczas tegorocznej edycji Konkursu Wielkanocnego mogliśmy wyeksponować tyle pięknych rękodzieł. Już dzisiaj zachęcamy do szukania inspiracji i wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Wielkanocnego, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu