Lekcja otwarta

W dniu 15 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu  przy ul. Orzeszkowej na czwartej godzinie lekcyjnej odbyła się lekcja otwarta z godziny wychowawczej prowadzona przez klasę 6b, której wychowawcą jest  Pani Katarzyna Mańkowska.  W lekcji wzięły udział 2 klasy wraz z wychowawcami: 6a i 6c. Tematem spotkania był regulamin i tradycje szkoły. Na początku uczniowie klasy 6b zaprezentowali krótkie przedstawienie dotyczące niedostosowania ubioru do obowiązujących zasad szkolnych.  Następnie uczniowie wszystkich klas dyskutowali o zasadach i wartościach obowiązujących w szkole oraz o szkolnych tradycjach. Uczestnicy bardzo chętnie zabierali głos w sprawie poruszanych tematów. To było bardzo miłe i pouczające spotkanie.