Bal karnawałowy klas 1-3

I dzisiaj również w naszej szkole sala gimnastyczna zamieniła się   w zaczarowaną krainę – tym razem pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadzili nauczyciele oraz zaprzyjaźniona ze szkołą wolontariuszka pani Renata Mikołajczyk.  Od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci  do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity  i wykonywały poznane układy taneczne. Podczas imprezy odbywały się także „konkursy z bajką w tle”, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział. W trakcie balu wyłoniono Króla i Królową Balu, Karnawałowego Mistrza Parkietu, wręczono karnawałowe maski za najciekawsze balowe przebranie. Emocji było wiele… Wielką niespodzianką była loteria fantowa pn. Karnawałowa Draka – Kto wylosuje Pluszaka? Trzy pluszowe zwierzątka znalazły swoich właścicieli właśnie na dzisiejszym balu.  Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

link do galerii zdjęć  https://dysk.onet.pl/link/UoOdR#