Kapeluszowy Bal Karnawałowy

W dniu 8 lutego 2017 r. w środowe przedpołudnie odbył się w naszej szkole tak długo oczekiwany przez uczniów klas 4-6  Kapeluszowy Bal Karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową krainę za sprawą oryginalnych kapeluszy, kapelutków, kapelusików, które były motywem przewodnim tegorocznego balu.
Przy dźwiękach skocznej muzyki i i hitów „na czasie”dzieci z wielką radością bawiły się z zaproszonymi gośćmi – uczniami z Gimnazjum w Leśnej, którzy wcieli się w rolę profesjonalnych animatorów. Występy artystyczno- sportowe w ich wykonaniu za każdym razem wzbudzały ogromne zainteresowanie i aplauz publiczności.  Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły wszystkich tancerzy. Podczas balu wyłoniono Karnawałowych Mistrzów Parkietu, przyznano wyróżnienia najlepszym tancerzom oraz wręczono dyplomy za najbardziej oryginalne kapelusze- wygrały dwa, te samodzielnie przygotowane – ze słomy i kart do gry. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom balu dziękujemy wyśmienitą,wspólną zabawę.

zdjęcia https://dysk.onet.pl/link/rn74E