Podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2016/2017 klas 1-3

W dniu 27 stycznia 2017r. odbył się apel klas 1-3, podsumowujący pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017. Pani Danuta Konieczna przedstawiła wyniki Super Ligi. I miejsce zajęła klasa 2c, II miejsce klasa 2a, III miejsce zajęły klasy Ia oraz 2b. Laureaci otrzymali słodkie niespodzianki. Następnie  wyróżniono najlepszych czytelników klas 1-3. I miejsce zajęła uczennica klasy IIId Marta Pękala, II miejsce uczeń klasy IIc Damian Chodorowski, III miejsce uczennica klasy Ia Estera Rec, IV miejsce uczennica klasy IIIa Julia Bołądź. Pani dyrektor Jadwiga Barbara Buciuto pogratulowała wszystkim wyróżnionym w konkursach i nauce. Życzyła bezpiecznych ferii i sukcesów w dalszej pracy. Grupa teatralna "Szuflada"pod opieką pani Marzeny Katy, przygotowała przedstawienie, którego tematem były bezpieczne ferie. Na koniec wszyscy uczniowie zaśpiewali piosenkę "Biały walczyk". Teraz już oczekujemy na ostatni dzwonek przed feriami.

Dorota Klimczak