SPORT, RUCH ZABAWA !!!

W dniach 20 i 21 kwietnia 2016r. w naszej szkole pojawili się mili Goście. Odwiedziły nas dzieci wraz z opiekunami z Przedszkola Publicznego nr 8 oraz Przedszkola Publicznego nr 9 w Zgorzelcu.  Hasłem przewodnim spotkania  był " Sport, ruch, zabawa".  Przeszkolaków powitała pani zastępca dyrektora szkoły  Aleksandra Piotrowska. O tym jak żyć zdrowo i aktywnie opowiedziała dzieciom pani Beata Burdzy, która następnie zaprosiła przedszkolaki na "drugie śniadanie". Były to pyszne zielone kanapki i samodzielnie wykonane przez maluchy owocowe szaszłyki. Następnie pani Małgorzata Marek- Konopska zaprosiła wszystkich do krainy sportowych zagadek. Wspólnie z panią Eweliną Stefania dzieci zatańczyły sportowy pląs. Następnie wszyscy w sportowych strojach udali się na salę gimnastyczną, gdzie pani Grażyna Michalik-Wojtukiewicz przeprowadziła rozgrzewkę. Potem mali sportowcy chętnie pokonali przygotowany specjalnie dla nich  tor przeszkód. Za wysiłek i zaangażowanie każdy przedszkolak został nagrodzony medalem. Przedszkola otrzymały prezenty- sprzęt sportowy. Miło było Was gościć przeszkolaki. Czekamy na was we wrześniu!